Prosinec 2007

chrochro

28. prosince 2007 v 18:38 Zvířátka♥♥
tak to je tedy velká bomba!!:-D


Johny Depp

27. prosince 2007 v 15:31 ♥♥♥Johnny♥Depp♥♥♥

Johnny Depp

Herec
Datum narození: 09.06.1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA

Znamení:
Blíženci
Životopis: Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a v současné době natáčí již třetí pokračování Pirátů z Karibiku.

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze.

Piráti z Karibiku 3:promo

27. prosince 2007 v 15:30 | piráti♥ |  ♥Piráti z Karibiku♥
promo k piráti z karibiku3:na konci světa

pejsci

27. prosince 2007 v 11:35 Zvířátka♥♥
Obrázek “http://sorry.vse.cz/~xkecm01/img/galerie/pes.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.celysvet.cz/fotky/aljassky-malamut_2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://pohlednice.tiscali.cz/foto/zvirata/dog31.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.♥♥♥♥

zelený medvídek

26. prosince 2007 v 21:53 | zelený medvídek |  ♥v!dejka
tak to je strašně krutý videjko♥!!!!!!!

hrošík♥

26. prosince 2007 v 21:51 | hrošík(zpěv)pejsánek(tanec) |  ♥v!dejka

krutý videjko

26. prosince 2007 v 21:48 | želvička jako raper |  ♥v!dejka

herci

26. prosince 2007 v 21:33 ♥charmed♥čarodějky♥
Jméno: Prue Halliwell
Série: 1. - 3.
Hraje: Shannen Doherty
Narozena: 12.4. 1971
Místo: Memphis Tennessee
Stav: rozvedená

Schopnosti: Telekineze, astrální projekce (od 2. série)
Dabing: Barbora Munzarová (1. série), René Slováčková (2.+ 3. série)
Jméno: Piper Halliwell
Série: 1. - 8.
Hraje: Holly Marie Combs
Narozena: 3.12. 1973
Místo: San Diego, Kalifornie
Stav: vdaná

Schopnosti: Zastavování času, Molekulární urychlování (od 3. série)
Dabing: Tereza Chudobová (1.-3. série), Jitka Moučková (4.-6 série)
Jméno: Phoebe Halliwell
Série: 1. - 8.
Hraje: Alyssa Milano
Narozena: 19.12. 1972
Místo: Brooklyn, New York
Stav: rozvedená

Schopnosti: Předpovídání, levitace (od 3. série), empatie (od 6. série)
Dabing: Kateřina Loydová (1.-4. série), Tereza Chudobová (5.-6. série)
Jméno: Paige Matthews - Halliwell
Série: 4. -8.
Hraje: Rose McGowan
Narozena: 5.9. 1975
Místo: Florencie, Itálie
Stav: svobodná

Schopnosti: Transportování, Přitahování
Dabing: Hana Ševčíková
Jméno: Leo Wyatt
Série: 1. - 8x10
Hraje: Brian Krause
Narozen: 1.2.1972
Místo: Jižní Kalifornie
Stav: ženatý

Schopnosti: Transportování, Léčení, Levitace, Vycítění, Zneviditelňování (od 5. série), změna podoby, Obnovování, Ohřívání, Blesky elektřiny (od konce 6. série), Manipulace s prostorem a časem (od 7x7)
Dabing: Marek Libert
Jméno: Cole Turner
Série: 3. -5.+7x16
Hraje: Julian McMahon
Narozen: 27.7.1968
Místo: Sydney, Austrálie
Stav: rozvedený

Schopnosti: Transportování, Vrh energetických koulí, proměna v démona, později schopnosti Zdroje (4. a 5. série)
Dabing: Ladislav Cigánek
Jméno:Chris Perry
Série: 5. - 6. +7x7
Hraje: Drew Fuller
Narozen: 19.5.1980
Místo: Los Angeles, Kalifornie
Stav: ?

Schopnosti:Transportování, Telekineze
Dabing:Filip Jančík

Paige-informace

26. prosince 2007 v 21:28 ♥charmed♥čarodějky♥
Paige je nejmladší ze sester. Přišla k nim když zemřela Prue. Díky ní se obnovila moc tří, která se zrušila, když Prudence zemřela. Nejdříve Piper a Phoebe nevěřila, ale pak se přesvědčila, že čarodějky existují. První démon, kterého Paige zničila, byl Shaks, který zabil Prue. Paige byly přiděleny schopnosti: trasport, transport věcí. Paige se narodila 2.srpna 1977. Byla vychovaná v klášteře, protože pravidlo nedovolio, aby světlonoš a čarodějka měli spolu dítě, a tak, aby se to starší nedověděli strší. Přání matky bylo, aby se dítě jmenovalo od P.Tak jí pojmenovaly Paige. Potom se dostala k pěstounské Matthews (Odtud její přímění). Když Paige přišla k čarodějkám, pracovala jako sociální pracovnice. Té práce pak, ale nechala...Paige vystřídala hodně prací a teď je nezaměstnaná. V minulém životě byla Paige zlá královna.
http://www.charmed.webz.cz/Dokumenty/Obrazky/Obr/Paige/9.jpg

info-čarodějky

26. prosince 2007 v 21:16 ♥charmed♥čarodějky♥

Info


V polovině 16. století žila žena jménem Charlote Waren.Když se dozvěděla že čeká mocné dítě s čarodějnými schopnostmi začali se o dítě zajímat démoni, ale protože přišli tři ženy, které jí pomohly dítě porodit tak bylo dítě v pořádku a nic se mu nestalo.Charlotě se narodila holčička, které dala jméno Melinda.Melindou všechna magie začala,založila si totiž knihu do které si psala všechna kouzla která znala.Nazvala ji kniha stínů.Zamilovala se do muže, kterému porodila holčičku.Vybrala jí jméno Prudence.Muž kterého milovala ji zradil a řekl lidu že je Melinda čarodějka.Upálili ji v Salemu,předtím než umřela řekla"jednou budou existovat tři čarodějky-obrovská síla dobra, která bude známá jako "moc tří"".Prudence měla moc zmrazování.
Phoebe najde na půdě knihu stínů a přečte zaklínadlo k obnovení moci tří.Jejich síla se aktivuje a mají zpět své schopnosti-Prue telekinezi,Piper zmrazování a Phoebe předtuchy.V 1. sérii se se vším seznamují.V 2.sérii se vrací do minulosti a začínají své schopnosti víc ovládat.Ve 3.sérii se zdá všechno dokonalé Phoebe se zamiluje,Piper si smí vzít Lea, ale Prue zabíjí démon Shax.Piper a Phoebe truchlí ze ztráty sestry ale najednou se objevuje nová sestra Paige dcera Patty a Sama.Moc tří se obnoví.V 5.sérii se čarodějky snaží přemoct zdroj a taky se jim to podaří.Mohou si za to vybrat odměnu-mohou se vzdát čarodějné moci.....avšak neudělají to.Taky otěhotní Piper, porodí syna Wyatta.V 6.sérii se objevuje Chris Perry a načas se stává světlonošem sester,pak ale Phoebe zjišťuje že je to Pipeřin mladší syn.Na konci se Piper narodí miminko Christopher.Všichni jsou spokojeni všechno zlo je zahnáno a děťátku nic nehrozí,Wyatt je zachráněný od zla a všichni se těší z nového přírůstku.

Leo

26. prosince 2007 v 21:11 ♥charmed♥čarodějky♥
Leo byl za II. Světové Války zdravotníkem, ale během služby zemřel a stal se z něj světlonoš- strážný anděl čarodějek. Když přišel k Halliwellovým, vydával se za opraváře a tajně čarodějkám pomáhal. Zamiloval se do Piper, i když věděl, že takové vztahy jsou zakázané. Jednou ho Phoebe přistihla, jak vyměňoval žárovku bez žebříku (létal) a podezřívala jej, že je čaroděj, ale nakonec ji přesvědčil a ona slíbila, že jeho tajemství nikomu neprozradí. Pravda vyšla najevo v předposledním díle první série, kdy byl postřelen šípem světlokaze a umíral- Piper mu tehdy zachránila život. V druhé sérii jej Piper na čas nechala, kvůli sousedovi Danovi, ale zjistila, že on je ten pravý. Poté co jim jeho nadřízení přestali bránit ve štěstí, vzal si Piper za ženu. Ta mu porodila syna Wyatta. Jejich radost však netrvala dlouho. Starší byli zákeřně zavražděni a Leo musel, přestože ho to bolelo, nastoupit na jejich místo, aby ve světě obnovil rovnováhu. Přestože chodí svou ženu a Wyatta navštěvovat, musí se Piper naučit žít jako osamělá matka.


Bleskajda 2

26. prosince 2007 v 14:16 | Zužu
1.)
Jak se jmenuje a alespoň jeden film ve kterým hrál.
2.)
Jak se jmenuje jeho dvojče? Máte ho rádi?
3.)
Z jaké písničky je tato fotka?
(poradím…je to z HSM)
4.) Co chceš na diplom?
Beru první 3!!!

Štěstí

25. prosince 2007 v 17:34 | koníček |  ☻Řetězáky☻

Johny♥Depp-fotešky

25. prosince 2007 v 17:16 | Johny depp |  ♥♥♥Johnny♥Depp♥♥♥
Další koho moooc miluju...( čoveče těch je:-))))) ) ale je úžasnej!

♥Vin♥Diesel♥fotky+životopis♥

25. prosince 2007 v 16:32 ♥♥♥Vin♥Diesel♥♥♥
Miluju hoooo♥♥♥♥♥ je uplně k pomilování:-D)))♥
Viděla sem snda všechny filmy s nim. Ale muj nejoblíbenější s ním je XXX! To je boží film!!!!! Viděli ste ho taky? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Vin Diesel se narodil 18.7.1967 v New Yorku ve znamení Raka.

Vin uskutečnil svůj herecký debut již v sedmi letech v New Yorském divadle.
Průběh jeho dospívání byl přímo spojen s divadlem. Na vysoké škole Hunter College studoval tvůrčí psaní a postupně začínal psát scénáře. Již na počátku devadesátých let se stal aktivním filmařem a prvním jeho snímkem byl film "Multi-Facial", který byl vybraný pro filmový festival v Canes. V tomto filmu nejen hrál, ale zároveň jej režíroval, produkoval a napsal k němu scénář. Po prvním úspěchu se s menší odmlkou vrátil s dalším filmem "Strays" (1997), který režíroval, produkoval, napsal k němu scénář a zahrál si roli Ricka. Film byl opět úspěšný a byl vybrán na Sundance Festival.

Dalším významným úspěchem byla role ve velkolepém filmu Zachraňte vojína Ryana "Saving Private Ryan" (1998). kde si zahrál s velkými hvězdami jako Tom Hanks a Matt Damon.

Ke všem svým schopnostem přidal mluvenou roli v animovaném filmu Železný obr "The Iron Giant" (1999), která byla opět velmi kladně přijata. Ve filmu Riziko "Boiler Room" (2000) si zahrál s dalšími mladými herci jako Giovanni Ribisi, Ben Affleck, Jamie Kennedy a Nicky Kattin. Ve filmu si zahrál mladého úspěšného makléře Chrise, který si ve svém věku prodejem akcií vydělává spoustu peněz, ale jak se postupně dovídá, vše není až tak v pořádku.

Také na sebe významně upozornil ve sci-fi Černočerná tma "Pitch Black" (2000), kde se v roli trestance spolu s posádkou přepravní lodi zřítil na podivnou planetu bez noci, ale jednoho dne noc přece nastane a probudí se smrtící monstra. Jedním z jeho nevýznamnějších filmů byl úspěšný akční thriller Rychle a zběsile "The Fast and the Furious" (2001). V roli vůdce pouličního gangu Dominika, který je zapleten do krádeží kamionů i s nákladem, aby získali více peněz na speciální úpravy aut a motorek, s nimiž pořádají nelegální závody nočním městem.

Hned první víkend po uvolnění film utržil přes 40 milionů dolarů, což byly výrobní náklady filmu. Film se stal absolutním trhákem, který Vina vynesl mezi nejvýznamnější Hollywoodské celebrity. Za tuto roli byl Vin nominován na dvě ceny MTV Movie Award, z nichž jednu získal.

Rok 2002 pro něj byl nejvýznamnější rolí tajného agenta xXx v sejnojmenném filmu "xXx", který vystihuje eXtrémní! eXplozivní! eXcelentní! Vin v roli Xandera Cage je najat Augustusem Gibbonsem (Samuel L. Jackson), ostříleným agentem, aby pomohl čelit beznadějné situaci, neboť jejich tajný agent byl zabit ve vzdálené Praze velmi nebezpečnými recidivisty vedenými bývalým velitelem ruské armády

V roce 2005 si zahrál roli Shanea Wolfa ve filmu režiséra Adama Shankmana, Ochránce. Postava Shanea Wolfa Diesela přitahovala už od okamžiku, kdy si poprvé přečetl scénář. Považoval ji za vhodnou příležitost, jak se diváckému publiku představit v roli, v jaké ho dosud nemělo šanci spatřit. Přestože Shane zpočátku působí jako tvrdý a nemilosrdný voják, brzy objeví také některé komické nedostatky a skrytou touhu být součástí rodiny - a to všechno díky tomu, že je donucen hlídat několik dětí, které po něm vyžadují věci, jež nijak nesouvisejí s odvahou, svaly nebo zvládnutím kliků na jedné ruce."Ochránce mi připadal jako plnohodnotná klasická rodinná komedie od Disneyho," říká Diesel. "Pojednává o muži, který nikdy neměl rodinu a jako příslušník Navy S.E.A.L. se vždycky snažil držet si lidi od těla. Nyní je však okolnostmi donucen pokusit se zastat roli otce těchto pěti rozpustilých dětí, na což opravdu žádný výcvik nemá. Shane je skvělý v tom, že ovládá snad každou vojenskou strategii a bojovou techniku na světě, ale každodenní záležitosti, jako je výměna plenek, jej dokáží dostat do kolen. Čeká jej tedy několik velkých změn a také velké překvapení - bude se divit, jak náročný, ale vděčný může být rodinný život, který si nikdy nedokázal dost dobře představit."♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

hsm úúúsměv

24. prosince 2007 v 17:04 ♥HSM♥High school musical♥
není to pěkná foteška??♥♥♥

step up 2

23. prosince 2007 v 13:40 | Terka |  step up♥♥♥♥♥
Mám mocinky dobrou zprávu pro fanoušky filmu step up-lets dance....v únoru vyjde nový film step up2....moc moc se těším...vy snad taky.....tak doufám že se vám budou dobře sháňět lístky....mějte se a pěkné vánoční svátky....Terka

eragon-fotešky

22. prosince 2007 v 11:11 | dara