Březen 2008

hlasky prosííííííím....

31. března 2008 v 20:54 Deníček
Tak vás zas eprosíme aby jste pro nás hlasovaly....moc vám děkujem a tady najdete hlasování...jsme tam jako Zužžžu a Terezka
Dííííky


malý návod na colorizaci ve Photofiltre studio

31. března 2008 v 16:33 ♥Naše colorizace♥
Budete potřebovat nějaký černobílý orázek např,tento
Vložíte ho tak,že kliknete na toto :
Klikněte na laso (je na pravo ve sloupci)
Potom lasem (stále budete držet levé tlačítko myši) obtáhněte tu část,kterou chcete vybarvit.
Potom nahoře klikněte na brevný nádech a zvolíte si barvu,jakou chcete,aby měl obrázek a už je hotovo!!!!A ještě můžete hnedka na začátky dát barevný nádech,aby jste mněly třeba u obličejů pleťovou barvu a pak normálně vybarvujem!!! tímto tlačítkem to můžete také uložit.
Výsledek :

omlouvám se...

31. března 2008 v 16:24 | Zužžžu |  Deníček
Moc se omlouvám, ty diplomky za 23. bleskajdu dnes nebudou. Zítra přijedu pozdě a ve středu to už doufám stihnu.
Je toho na mě teď nějak mooooc. Takže se ještě jednou omlouvám :-)))

Příběh osamělé ženy 2.část

30. března 2008 v 19:09 | Paige |  ♥články z naší hlavy♥
Pokračování…
Jelikož jsem si od dopoledne hrála se Zuzankou tak jsem se unavila a šla spát…
V 19 hodin jsem se vzbudila a šla pro láhev,abych nakrmila Zuzanku.Pak jsem si sní hrála,mazlila a dala ji do postýlky.Ve 22 hodin zazvonil telefon,jak jsem vám řekla o paní Delarosa tak se jmenuje Florence.Volala tak pozdě aby si pokecala fakt nepřemyšlí co když jsem mohla spát nebo,kdyby spala Zuzanka v obýváku v postýlce tak ji to mohlo vzbudit?!
No tak jsem s ní kecala chvíli.Pak jsem se převlékla a dala vlasy do culíku.
Ráno…
No když už bylo ráno a denní světlo tak jsem si uvařila palačinky,spálila jsem je,tak jsem je vyhodila a dala si rači cereálie s mlékem.
Šla jsem si zase lehnout jelikož mě začala bolet hlava.Když už jsem usnula začala brečet Zuzanka,potřebovala přebalit.Dala jsem ji do postýlky a hned usnula,já jsi šla uvařit večeří a uvařila jsem si špagety s masem a šťávou,a koukla do kalendáře a zjistila že Zuzanka bude mít narozky,tak až doroste do batolete tak zni bude už velká holčina,kterou naučím mluvit,chodit a chodit na nočník….
Večer jsem dala Zuzance najíst a šla jsem se kouknout na zprávy.V počasí řekli že je poněkud dusno a nebude pršet,na to že je podzim je tam teplo…Pak jsem se chvíli dívala na seriál nemocnice,je to totální kravina,tak jsem tedy vypla televizy a šla spát…Ve dvě ráno mě Zuzanka probudila svým pláčem,potřebovala přebalit…
Ráno…
Ráno jsem trochu uklidila,udělala jsi snídani,nakrmila Zuzanku,dala ji do postýlky a šla jsem si číst,Zuzanka mezi tím usnula.
Pak jsem šla uvařit hamburgery a Zuzanka se vzbudila tak jsem ten jeden na rychlo dodělala a šla jsem ji zase přebalit….
šla jsem si lehnout….Po té co jsem se vzbudila jsem šla za Zuzankou a Zuzu vyrostla a je z ní batolátko….Tak hodně štěstí Zuzanko.:)
Měla jsem ve skříni už koupený nočník a hračky tak jsem to přesunula do jejího pokoje.
Zuzanku jsem uložila a šla jsem se sprchnout a taky spát….
Pokračování příště…


colorizace...Zužžžu

29. března 2008 v 18:25 ♥Naše colorizace♥
Ta zelená je moje upe první

1.colorizace...Paige

29. března 2008 v 17:53 ♥Naše colorizace♥
Tak tady je moje první colorizace

A sexy Vanessa

29. března 2008 v 14:19 ♥Vanessa Anne Hudgens♥
Tak jsem si zase chvíli hrála s PFS 9 a udělala jsem jednoduchej výtvor s Vanesskou,takk snad se vám líbí.a pojmenovala jsem to --sexy Vanessa--

Please over comments

29. března 2008 v 13:14 | Zužžžu a Paige |  Deníček
Chtěli by jsme vás požádat aby jste tu nechali po návštěvě více komentářů.Víme že se náš blog stal docela ooblíbeným,ale docela mě(Paige)vadí když už tu je spoustu návštěv což vidíte pod menu na top listu,ale když už jsme tak oblíbení tak ty komentáře by nás více potěšily....děkujeme za pohopení....Paige a Zužžžu....

Nádherný příběh

28. března 2008 v 21:39 ♥ I love you ♥
Toto si přečtětě.....ale až do konce.....

Příběh osamělé ženy úvod+1.část

28. března 2008 v 21:16 | Paige |  ♥články z naší hlavy♥
Tak jsem se rozhodla že udělám jeden příběh kterej hraj v The sims 2,ale není to komix...
Příběh osamělé ženy....
Ahoj jmenuji se Rézi Mladá,přistěhovala jsem se do města Modřany,jsem mladá normální žena prostě Rézi.Všichni mi bývalí přátelené než jse stala velmi zrádná,ošklivá nehoda u které všichni i s mím bratrem a manželem zemřeli.
Nyní žiju sama ve svém domku,na který mi rodiče nechali pěníze už dřív než zůstali za hranicemi.
No a teď k mému příběhu…Jelikož nechci moc utrácet tak sem utratila jenom něco málo za zvětšení domu a za vybavení.Hned zrána jsem dům vybavila důležitými věcmi,taky doplňky atd…
Hned ráno co jsem dům vybavila tak jsem zavolala do adopční služby že jsi chci adoptovat miminko,které nemůžu mít a taky si ho chci adoptovat kvůli tomu abych nebyla sama.
Ta pní mi řekla že další den v 10:00 mi dítě přiveze.No abych se nenudila tak jsem zašla do místních lázní a salonu,potom si koupit nějaké oblečení pro sebe a mimčo.přijela jsem domů a místní obyvatelé mě navštívily tak jsem se s paní Lisou seznámila.Odpoledne jsem se učila z knihy jak se vaří,pak jsem to zkusila samozřejmě jsem to spálila.
Večer…
Šla jsem se osprchnout,převléci do pyžama a zavolala mě sousedka,s kterou jsem se seznámila v lázních.Jmenuje se no teď jsi nevzpomenu,ale její příjmení znám dobře :Delarosa.Je to obchodnice,jelikož má své vlastní květinářství ve svém domě.
Večer jsem měla na něco chuť no hlad a tak jsem šla do kuchyně a dala do mikrovonky nudlovou pochoutku.Najednou….začalo hořet,moc jsem měla strach že mi uhoří dům ve kterém jsem nebydlela ani 24 hodin,naštěstí jsem koupila alarm na oheň který zavolá hasiče.3la jsem si tedy lehnout jelikož jsem byla unavená.Vzbudila jsem se ve 4 ráno kvůli velkému dešti a příšerné bouřce.No když už jsem vstala tak jsem se osprchla,nasnídala,chvíli si četla,chodila a tam a sem byla jsem nedočkavostí bez sebe
A konečně….je to tady 10 hodin a paní z adopce je tu dala mi na výběr jestli chci nemluvně,batole nebo dítě.Vybrala jsem si nemluvně a holčičku.
Dlouho jsem přemýšlela jaké ji dám jméno(i já Paige jelikož jsem přemyšlela za ni:D)A dala jsem ji nakonec jméno Zuzanka,pěkné jméno že jo?
Pokračování příště…..
Ps:pište prosím své komentáře jak se vám to líbí a jestli to chce někdo na blog což pochybuju tak se mě zeptejte...


Konečná diplomy 22 bleskajda

27. března 2008 v 19:18 | Zužžžu |  ♥diplomy♥
Tyhle diplomky dodělala Zužžžu, páč Paige to moc nestíhala. pro Baskeťáka je to zkušební, kdyby se vám to líbilo tak napište esi chcete takový diplomky. Jo a sorry že to není něco extra ále ted nemám pořádnej program.

23. Bleskajda

26. března 2008 v 19:16 | Zužžžu |  ☻Bleskovky☻
1.) Kdopak to je???
- v čem hrál?
- Líbí se ti?
2.)Těšíš se na HSM 3???
3.) Chceš aby v tom hrála Vanessa Hudgens???
4.) Víš upe celé jméno Zaca Efrona???? Jestli ano tak ho napiš
5.) Když sem napíšeme prosbu o hlásem na nějakým blogu hlásneš pls?
6.) Jak často chodíš na náš blog?
7.) Přemýšlela sem jestli sem dát soutěž o nej Colorku, zapojil/a by ses???
8.) Copak chceš na diplomek???
9.) Chceš aby byl splečný diplom nebo jednotlivé diplomky pro každého???

Zac-zpěvák:D

22. března 2008 v 21:05 ♥♥♥Zac Efron♥♥♥
Zac Efron jak zpívá ve filmu hairspay